Pocestný

pupeční šňůraDomů

Podobné téma:
Omotaná pupeční šňůra
pupeční šňůra
prodlužovací elektro šňůra 50m..
Externí:
pupeční pahýl
pupeční kýla v Těhotenství
Pupečníková krev
omotaná pupečníková šňůra okol..
náhradní šňůra k remosce
průtoky krve v pupečníku hodnoty
elektrická prodlužovací šnůra ..
porod, omotaná pupečníková šňů..
pupečníková kýla
prolaps pupečníkové šňůry

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
Kunartová kartářka
nahá alena zárybnická fotomontáž

Pro inspiraci:
lasaně s boloňskou omáčkou
náhrada škody dph
pumpička na kolo malá teleskopická
Domovy se zvláštním režimem Brno
Pure Coco
obecní úřad vilémov u šluknova
jak se zbavit chrapotu
marlenka na plech
Correctional Officer
Under Pressure Queen David Bowie
měkké záchodové sedátko
černé trubičky
překlad oblouk
Mobile
substrát na žampiony olomoucko
navigace xtech recenze
potah do auta triko jelen
Treska
www-idos autobusy a vlaky vyhledat spo..
tesařské kování úhelník s prolisem

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Pupeční kýla
Pupeční kýla je vyklenutí pobřišnice v oblasti kolem pupku (odtud název pupeční kýla), které může být diagnostikováno u pacientů obou pohlaví v každém věku, a to včetně dětí. Kýla se léčí chirurgickou cestou.Pupeční kýla je vyklenutí pobřišnice v oblasti kolem pupku (odtud název pupeční kýla), které může být diagnostikováno u pacientů obou pohlaví v každém věku, a to včetně dětí. Kýla se léčí chirurgickou cestou.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

uzdravim.cz/pupecni-kyla.html

Pupeční kýla u štěňat - Psí úsměv
Rozsáhlý popis pupeční kýly u psů naleznete v jiných článcích. V textu níže se zaměříme výhradně na pupeční kýlu u štěňat, nikoliv u dospělých psů. Pupeční kýla u štěněte nemusí znamenat vážný problém Rozsáhlý popis pupeční kýly u psů naleznete v jiných článcích. V textu níže se zaměříme výhradně na pupeční kýlu u štěňat, nikoliv u dospělých psů. Pupeční kýla u štěněte nemusí znamenat vážný problém
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

psiusmev.cz/media/pupecni-kyla-u-stenat

Pupeční kýla - Diskuse - eMimino.cz
Pupeční kýla už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.Pupeční kýla už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

emimino.cz/diskuse/pupecni-kyla-3125

Péče o pupeční pahýl | Maminkám.cz
Po porodu je pupečník podvázán a přestřižen. Vzniklý pupeční pahýl se může stát vstupním místem pro infekci, proto je o něj třeba pečovat. K odpadnutí pupečního pahýlu dochází za různě dlouhou dobu, obvykle mezi 8.Po porodu je pupečník podvázán a přestřižen. Vzniklý pupeční pahýl se může stát vstupním místem pro infekci, proto je o něj třeba pečovat. K odpadnutí pupečního pahýlu dochází za různě dlouhou dobu, obvykle mezi 8.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

maminkam.cz/pece-o-pupecni-pahyl

Pupeční kýla
Těhotenství, porod a miminko - všechno pro maminky a budoucí maminky, Bazar - dětské oblečení, hračky, autosedačky, kočárkyTěhotenství, porod a miminko - všechno pro maminky a budoucí maminky, Bazar - dětské oblečení, hračky, autosedačky, kočárky
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

modrykonik.cz/zdravi/pupecni-kyla

Lotosový porod aneb Když se pupeční šňůra nestříhá …
Tříselná kýla, pupeční kýla a kýla v jizvě patří mezi nejčastější onemocnění léčená na chirurgických odděleních. Mimo oblast třísla se kýly vyskytují i v jiných lokalizacích břišní stěny.Tříselná kýla, pupeční kýla a kýla v jizvě patří mezi nejčastější onemocnění léčená na chirurgických odděleních. Mimo oblast třísla se kýly vyskytují i v jiných lokalizacích břišní stěny.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

novinky.cz/zena/deti/306647-lotosovy-porod-an ..

Operace pupeční kýly | uLékaře.cz
Pupeční kýla neboli hernie vzniká kvůli vrozenému neuzavření břišní stěny v oblasti pupku, kudy se poté vyklenují břišní orgány.Pupeční kýla neboli hernie vzniká kvůli vrozenému neuzavření břišní stěny v oblasti pupku, kudy se poté vyklenují břišní orgány.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ulekare.cz/nemoci-vysetreni/operace-pupecni-kyly

Pás kýlní pupeční dětský vel.1
Pás kýlní pupeční dětský vel.1Pás kýlní pupeční dětský vel.1
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pilulka.cz/pas-kylni-pupecni-detsky-vel-1?utm ..

Pás kýlní pupeční dětský vel. 1 - Lékárna.cz
Tento vzdušný a pružný pás slouží jako prevence před operačním zákrokem. Tlak peloty brání rozvinutí kýly.Tento vzdušný a pružný pás slouží jako prevence před operačním zákrokem. Tlak peloty brání rozvinutí kýly.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

lekarna.cz/pas-kylni-pupecni-detsky-vel-1

Pupeční kýla u dospělých
Kýla je vakovité vychlípení pobřišnicové dutiny, do něhož se přesouvá část břišních orgánů. Souvislé vystlání pobřišnicí odlišuje kýlu od výhřezu. Kýla vzniká na místech snížené odolnosti břišní stěny.Kýla je vakovité vychlípení pobřišnicové dutiny, do něhož se přesouvá část břišních orgánů. Souvislé vystlání pobřišnicí odlišuje kýlu od výhřezu. Kýla vzniká na místech snížené odolnosti břišní stěny.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ceskenemoci.cz/pupecni-kyla-u-dospelych-pcz-1 ..


Pupeční kýla – Maminka.cz
Přečtěte si o tématu Pupeční kýla. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Pupeční kýla, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Pupeční kýla.Přečtěte si o tématu Pupeční kýla. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Pupeční kýla, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Pupeční kýla.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

maminka.cz/tema/pupecni-kyla

Pupeční kýla | Klinika Weiden
Nahmatali jste v oblasti břicha bulku, kde pociťujete tlak, slabost či bolest? Pak by to mohla být pupeční kýla. Navštivte naši kliniku, kde vás vyšetříme.Nahmatali jste v oblasti břicha bulku, kde pociťujete tlak, slabost či bolest? Pak by to mohla být pupeční kýla. Navštivte naši kliniku, kde vás vyšetříme.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

klinikaweiden.cz/weiden/visceralni-chirurgie/ ..

Čakra pupeční | Svět minerálů
 Přibližně 2 cm nad pupíkem v oblasti, které říkáme solar plexus, se nalézá čakra pupeční, jejíž barva je žlutá Přibližně 2 cm nad pupíkem v oblasti, které říkáme solar plexus, se nalézá čakra pupeční, jejíž barva je žlutá
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

svetmineralu.cz/cakra-pupecni

Tereza Dvořáková - Kinesiotaping pupeční kýly u dětí
Kinesiotaping je velmi dobrou podpůrnou technikou terapie pupeční kýly u dětí. Říkám podpůrnou technikou, jelikož samotný tejp působí především jako mechanická opora břišní stěně a má bránit vyklenutí, případně zvětšení již stávající kýly.Kinesiotaping je velmi dobrou podpůrnou technikou terapie pupeční kýly u dětí. Říkám podpůrnou technikou, jelikož samotný tejp působí především jako mechanická opora břišní stěně a má bránit vyklenutí, případně zvětšení již stávající kýly.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

terezadvorakova.cz/kinesiotaping-pupecni-kyly ..

Přebalování novorozence a péče o pupeční šňůru
Jako rodič novorozence budete přebalovat plenky v průměru 10x denně – přečtěte si, jak se stát ze dne na den odborníkem.Jako rodič novorozence budete přebalovat plenky v průměru 10x denně – přečtěte si, jak se stát ze dne na den odborníkem.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pampers.cz/novorozenec/pece/clanek/plenky-a-p ..

Jak se pupeční kýla léčí
Operační řešení. Nedojde-li zhruba do dvou let dítěte k „zatažení“ pupeční kýly, neboli ke zpevnění břišní stěny, je vhodné operační řešení. Operační výkon pupeční kýly se provádí v celkové anestezii za krátké hospitalizace.Operační řešení. Nedojde-li zhruba do dvou let dítěte k „zatažení“ pupeční kýly, neboli ke zpevnění břišní stěny, je vhodné operační řešení. Operační výkon pupeční kýly se provádí v celkové anestezii za krátké hospitalizace.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pupecnikyla.cz/jak-se-pupecni-kyla-leci

Uskřinutá pupeční kýla | Názor z diskuze | Rodina.cz | č …
Rozsáhlá diskuzní fóra pro rodiče. Těhotenství, porod, miminka a batolata. Školka, škola a puberta. Zdraví, vztahy a sex. Diskuze podle narození i regionu.Rozsáhlá diskuzní fóra pro rodiče. Těhotenství, porod, miminka a batolata. Školka, škola a puberta. Zdraví, vztahy a sex. Diskuze podle narození i regionu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rodina.cz/nazor16636818.htm

Pupeční kýla
Pupeční kýla je charakteristická vyklenutím pobřišnice v oblasti pupku, do kterého se vsunuje část břišního obsahu (střevo, tuk či předstěra). Pupeční kýla vzniká v blízkosti pupku, kde existuje přirozené oslabení v místě, kde byly napojeny ...Pupeční kýla je charakteristická vyklenutím pobřišnice v oblasti pupku, do kterého se vsunuje část břišního obsahu (střevo, tuk či předstěra). Pupeční kýla vzniká v blízkosti pupku, kde existuje přirozené oslabení v místě, kde byly napojeny ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tema.ceskenemoci.cz/tema-pupecni-kyla-1067859 ..

Pupeční kýla • Kýlní poradna
V průběhu života se ve většině případů pupeční kýla zvětšuje a rozšiřujeV průběhu života se ve většině případů pupeční kýla zvětšuje a rozšiřuje
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kylniporadna.cz/druhy-kyl/pupecni-kyla

Kýla pupeční
Patologické vyklenutí pobřišnice v místě pupku, do kterého se přechodně či trvale vsunuje část břišního obsahu - nejčastěji střevo, předstěra či tuk. Kýla vzniká v oslabeném místě břišní stěny, může být získaná (ponámahová) či vrozená.Patologické vyklenutí pobřišnice v místě pupku, do kterého se přechodně či trvale vsunuje část břišního obsahu - nejčastěji střevo, předstěra či tuk. Kýla vzniká v oslabeném místě břišní stěny, může být získaná (ponámahová) či vrozená.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

palas-athena.cz/products/pupecni-kyla

Počet záznamů:20
Reklama:

pupeční šňůra
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
EMPTY HTML CACHE AND WRONG SOURCE DATA TOO IN PAGE: HTML PUBLIC "-//IETF//DTD HTML 2.0//EN"> 403 Forbidden

Forbidden

You don't have permission to access /getpage.php on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at pipilotaeu.pipilota.cz Port 80