Pocestný

stacionář Olga ŘíčanyDomů

Podobné téma:
stacionář Olga Říčany
jeřábnické práce říčany
olga lounová životopis
rozbor vody říčany
Externí:
olga lounová nahá pisničky
olga lounova jsem optimista yo..
olga želenská fotogalerie
denní stacionář paprsek třinec..
plavání kojenců říčany
maxíkovy hračky říčany odrážedlo
hasičský záchranný sbor středo..
dětský stacionář třinec
mudr david mayer říčany ordina..
pavilon říčany

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
Kunartová kartářka
nahá alena zárybnická fotomontáž

Pro inspiraci:
kulma na zvětšení objemu vlasů
l?dzi uz dzemd?bu namu
účtenková loterie výherní listina
opraváři myček zlín
Životní prostředí
bageta ládi hrušky
nejvyš subtilní kosmická esence
nateklé uzliny v podpaží
synonyma test
bezdotykový odpadkový koš capri recenze
Moderní Obrazy
Úžasné ubrousky
prodej vánočních stromků plzeň
Karetní hra
stavebniny pro doma jindřichův hradec
větve stromů zasahují k sousedovi
ivan luťanský smrt dobrodruha
Samosběr jahod Kunratice v Praha
modřiny bez příčiny u dětí
test na určování slovních druhů

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Denní stacionář | AGE Centrum
V denním psychiatrickém stacionáři se zaměřujeme především na péči o klienty trpící demencí, případně jinými poruchami kognitivních funkcí. Pacientům se budeme věnovat, abychom zintenzivnili odbornou psychiatrickou a psychologickou péči v ...V denním psychiatrickém stacionáři se zaměřujeme především na péči o klienty trpící demencí, případně jinými poruchami kognitivních funkcí. Pacientům se budeme věnovat, abychom zintenzivnili odbornou psychiatrickou a psychologickou péči v ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

agecentrum.cz/denni-stacionar

Magnetoterapie v rehabilitačních stacionářích …
Zkušenosti s používáním magnetoterapeutických přístrojů Renaissance z rehabilitačních stacionářůZkušenosti s používáním magnetoterapeutických přístrojů Renaissance z rehabilitačních stacionářů
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pulzni-magnetoterapie.cz/rehabilitacni-stacio ..

Denní stacionář - Městská pečovatelská služba Louny
Denní stacionářDenní stacionář
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mpslouny.cz/denni-stacionar

Denní stacionář | jistotydomova.cz
Jsme nestátní nezisková organizace, která poskytuje sociální služby seniorům, občanům se zdravotním postižením a rodinám s dětmi. Občanům, závislým na pomoci druhé osoby, plníme sen "ŽÍT DOMA".Jsme nestátní nezisková organizace, která poskytuje sociální služby seniorům, občanům se zdravotním postižením a rodinám s dětmi. Občanům, závislým na pomoci druhé osoby, plníme sen "ŽÍT DOMA".
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jistotydomova.cz/denni-stacionar

Dětský stacionář Lydie | Dětské pomůcky
Dětský stacionář Lydie. Stacionář je zařízení pro krátkodobý pobyt se zajištěnou odbornou péčí. Denní stacionář Lydie, jedno ze středisek Slezské diakonie.Dětský stacionář Lydie. Stacionář je zařízení pro krátkodobý pobyt se zajištěnou odbornou péčí. Denní stacionář Lydie, jedno ze středisek Slezské diakonie.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

detskepomucky.cz/detsky-stacionar-lydie

Stacionář – Wikipedie
Stacionář je zařízení[1] poskytující sociální službu za úhradu[2] dětem i dospělým lidem se sníženou soběstačností z důvodu zdravotního postižení, chronického, duševního onemocnění či věku[3].Stacionář je zařízení[1] poskytující sociální službu za úhradu[2] dětem i dospělým lidem se sníženou soběstačností z důvodu zdravotního postižení, chronického, duševního onemocnění či věku[3].
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Stacion%C3%A1%C5%99

Stacionář mezi mosty Trutnov - O nás
Stacionář mohou využívat osoby s mentálním postižením a kombinovaným postižením (mentálním a tělesným), starší 18 let z Trutnova a okolí, osoby starší 55 let s chronickým duševním onemocněním (různé typy demencí, Alzheimerova choroba) a ...Stacionář mohou využívat osoby s mentálním postižením a kombinovaným postižením (mentálním a tělesným), starší 18 let z Trutnova a okolí, osoby starší 55 let s chronickým duševním onemocněním (různé typy demencí, Alzheimerova choroba) a ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

stacionartrutnov.cz

Onkologický stacionář | Nemocnice Vyškov, příspěvková …
Ambulanci se věnujeme léčbě solidních nádorů především trávicího traktu, gynekologických a plicních nádorů. Zajišťujeme zdravotní péči jak v ambulantní oblasti, tak v rámci konzilií pro hospitalizované pacienty.Ambulanci se věnujeme léčbě solidních nádorů především trávicího traktu, gynekologických a plicních nádorů. Zajišťujeme zdravotní péči jak v ambulantní oblasti, tak v rámci konzilií pro hospitalizované pacienty.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nemvy.cz/onkologicky-stacionar

Denní stacionář Klokan
Zaměřujeme se na sdružování rodin pečujících o dítě se zdravotním postižením. Pořádáme rehabilitační plavání, kulturní akce pro veřejnost, předvánoční setkání s vánočním vyprávěním, soutěže, odborné přednášky a semináře.Zaměřujeme se na sdružování rodin pečujících o dítě se zdravotním postižením. Pořádáme rehabilitační plavání, kulturní akce pro veřejnost, předvánoční setkání s vánočním vyprávěním, soutěže, odborné přednášky a semináře.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

klubklokanek.eu

Denní stacionář – Středisko sociálních služeb Praha 1
Denní stacionář sídlí v domě s pečovatelskou službou Týnská 17 a jeho klienti mohou dle zájmu a schopností využívat veškeré veřejně přístupné zařízení domu.Denní stacionář sídlí v domě s pečovatelskou službou Týnská 17 a jeho klienti mohou dle zájmu a schopností využívat veškeré veřejně přístupné zařízení domu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

socialnisluzby-praha1.cz/sluzby/denni-stacionar


Stacionář
Rehabilitační stacionář v Dětském centru Čtyřlístek v Opavě je zařízení s denním provozem. Poskytuje komplexní systém zdravotnických, pedagogických a sociálních služeb dětem se speciálními výchovně-vzdělávacími potřebami a jejich rodičům.Rehabilitační stacionář v Dětském centru Čtyřlístek v Opavě je zařízení s denním provozem. Poskytuje komplexní systém zdravotnických, pedagogických a sociálních služeb dětem se speciálními výchovně-vzdělávacími potřebami a jejich rodičům.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dcctyrlistek.cz/stacionar

Denní stacionář Jitřenka | Centrum sociálních služeb a …
Provozujeme denní stacionář a poskytujeme podporu osobám s mentálním a kombinovaným postižením z Chrudimi a okolních obcí. Vedeme klienty k plnohodnotnému a samostatnému životu s ohledem na jejich schopnosti a individuální potřeby.Provozujeme denní stacionář a poskytujeme podporu osobám s mentálním a kombinovaným postižením z Chrudimi a okolních obcí. Vedeme klienty k plnohodnotnému a samostatnému životu s ohledem na jejich schopnosti a individuální potřeby.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

socialni-sluzby.cz/stacionare/denni-stacionar ..

Denní stacionář VH, p.s.s. | Vyšší Hrádek, p.s.s.
Denní stacionář VH, p.s.s. (DS VH, p.s.s.) je sociální služba, která se zaměřuje na vedení rozvojových a vzdělávacích kurzů pro lidi s mentálním postižením od 15 ti let věku a zároveň vytváří prostor pro rozvoj dovedností potřebných pro ...Denní stacionář VH, p.s.s. (DS VH, p.s.s.) je sociální služba, která se zaměřuje na vedení rozvojových a vzdělávacích kurzů pro lidi s mentálním postižením od 15 ti let věku a zároveň vytváří prostor pro rozvoj dovedností potřebných pro ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vyssihradek.cz/sluzby/stacionar

Denní stacionář pro seniory Odry | Charita Odry
Ve stacionáři se řídíme denním programem. Dopoledne vždy cvičíme tělo a paměť a před obědem se věnujeme tvoření, zpívání, pečení/vaření nebo si vyjdeme na procházku nebo na výstavu.Ve stacionáři se řídíme denním programem. Dopoledne vždy cvičíme tělo a paměť a před obědem se věnujeme tvoření, zpívání, pečení/vaření nebo si vyjdeme na procházku nebo na výstavu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

odry.charita.cz/denni-stacionar

Denní stacionář | Stacionář Cesta Náchod z.ú.
Denní stacionář poskytuje osobám s postižením potřebnou péči a podporu k rozvoji jejich schopností, prostor pro jejich seberealizaci a sociální začlenění.Denní stacionář poskytuje osobám s postižením potřebnou péči a podporu k rozvoji jejich schopností, prostor pro jejich seberealizaci a sociální začlenění.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

stacionarcesta.cz/denni-stacionar

Denní stacionář - Domov Jeřabina Pelhřimov, příspěvková …
Denní stacionářDenní stacionář
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

domovjerabina.cz/poskytovane-socialni-sluzby/ ..

Týdenní stacionář pro seniory - Domov Pod Lipami Smečno
Domov Pod Lipami Smečno, poskytovatel sociálních služebDomov Pod Lipami Smečno, poskytovatel sociálních služeb
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dpodlipami.cz/poskytovane-sluzby/tydenni-stac ..

Denní stacionář - pravidla
Pravidla poskytování služby denní stacionář byla stanovena v souladu s příslušnými právními předpisy a byla schválena správní radou společnosti.Pravidla poskytování služby denní stacionář byla stanovena v souladu s příslušnými právními předpisy a byla schválena správní radou společnosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

anima-pecovatelska-sluzba.cz/denni-stacionar- ..

Denní rehabilitační stacionář Třebíč - Úvod
Denní rehabilitační stacionář pro tělesně, mentálně a smyslově postižené děti a mládež. Nestátní zdravotnické zařízení, jehož zřizovatelem je Městský úřad Třebíč.Denní rehabilitační stacionář pro tělesně, mentálně a smyslově postižené děti a mládež. Nestátní zdravotnické zařízení, jehož zřizovatelem je Městský úřad Třebíč.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

stacionar-trebic.cz

Ambulantní dětský stacionář – zdravotní služba • Centrum …
Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež Srdíčko v LitoměřicíchCentrum pro zdravotně postižené děti a mládež Srdíčko v Litoměřicích
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

centrumsrdicko.cz/sluzby/ambulantni-detsky-st ..

Stacionář Olga
Stacionář OlgaStacionář Olga
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

stacionar-olga.cz

DPS Senior a stacionář Olga Říčany, příspěvková organizace...
Od roku 2009 je samostatným pravním subjektem. V roce 2015 byl otevřen nový denní stacionář, který poskytuje ambulantní služby lidem, kteří mají sníženou soběstačnost z důvodu věku nebo zdravotního postižení.Od roku 2009 je samostatným pravním subjektem. V roce 2015 byl otevřen nový denní stacionář, který poskytuje ambulantní služby lidem, kteří mají sníženou soběstačnost z důvodu věku nebo zdravotního postižení.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idatabaze.cz/firma/90374-dps-senior-a-stacion ..

Stacionář Olga Říčany – rozšíření nabídky | Obec Babice
Internetový portál do světa moderní architektury. Každý den přináší informace o všem důležitém, co se v oblasti domácí a světové architektury odehráváInternetový portál do světa moderní architektury. Každý den přináší informace o všem důležitém, co se v oblasti domácí a světové architektury odehrává
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

babiceurican.cz/stacionar-olga-ricany-rozsire ..

DPS Říčany
DPS Senior a stacionář Olga Říčany, příspěvková organizace byl zřízen zastupitelstvem města Říčany k plnění svého sociálního programu jako samostatný právní subjekt od 1.1.1996. Je příspěvkovou organizací města.DPS Senior a stacionář Olga Říčany, příspěvková organizace byl zřízen zastupitelstvem města Říčany k plnění svého sociálního programu jako samostatný právní subjekt od 1.1.1996. Je příspěvkovou organizací města.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dps.ricany.cz

Denní stacionář Olga Říčany - Oficiální stránky Obce Stříbrná...
Oficiální stránky Obce Stříbrná SkaliceOficiální stránky Obce Stříbrná Skalice
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

stribrnaskalice.cz/informace-pro-obcany/zdrav ..

DPS Senior a stacionář Olga Říčany, příspěvková organizace...
DPS Senior a stacionář Olga Říčany, příspěvková organizace, Komenského náměstí, Říčany, výpis z obchodního rejstříku - adresa sídla firmy, majitelé, vedení firmy, založení a vznik obchodní společnosti, předměty činnosti, aktuální výpis DPS...DPS Senior a stacionář Olga Říčany, příspěvková organizace, Komenského náměstí, Říčany, výpis z obchodního rejstříku - adresa sídla firmy, majitelé, vedení firmy, založení a vznik obchodní společnosti, předměty činnosti, aktuální výpis DPS...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rejstrik-firem.kurzy.cz/63834294/dps-senior-a ..

Stacionář Olga Říčany - Říčanský kurýr
Říčanský kurýr - věstník města a Městského úřadu ŘíčanyŘíčanský kurýr - věstník města a Městského úřadu Říčany
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kuryr-ricany.cz/clanek/stacionar-olga-ricany- ..

Stacionář OLGA - Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s.
Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. - Říčanský kurýr, venkovní reklama, infocentrum, grafické práceMediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. - Říčanský kurýr, venkovní reklama, infocentrum, grafické práce
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

maks-ricany.cz/maks/stacionar-olga-c5737

DPS Senior a stacionář Olga Říčany, příspěvková organizace, IČO...
DPS Senior a stacionář Olga Říčany, příspěvková organizace. IČO: 63834294, sídlo firmy, předmět podnikání firmy. Aktuální i úplný výpis firmy DPS Senior a stacionář Olga Říčany, příspěvková organizace z Obchodního rejstříku - majitelé...DPS Senior a stacionář Olga Říčany, příspěvková organizace. IČO: 63834294, sídlo firmy, předmět podnikání firmy. Aktuální i úplný výpis firmy DPS Senior a stacionář Olga Říčany, příspěvková organizace z Obchodního rejstříku - majitelé...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rejstrik.penize.cz/63834294-dps-senior-a-stac ..

Informace o DPS Senior a stacionář Olga Říčany, příspěvková...
Hlídač státu - veřejná kontrola státních a veřejných institucí. Veřejnoprospěšný projekt. Hlídač smluv a registr smluv. Hlídač Webů.Hlídač státu - veřejná kontrola státních a veřejných institucí. Veřejnoprospěšný projekt. Hlídač smluv a registr smluv. Hlídač Webů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

hlidacstatu.cz/subjekt/63834294

Denní stacionář Olga v Říčanech - PDF Free Download
1 Věstník Města A Městského Úřadu Říčany červen / 2014 Hlavní téma: Denní stacionář Olga v Říčanech Výstavba pečovatelsk...1 Věstník Města A Městského Úřadu Říčany červen / 2014 Hlavní téma: Denní stacionář Olga v Říčanech Výstavba pečovatelsk...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

adoc.tips/denni-staciona-olga-v-ianech.html

Denní stacionář OLGA v Říčanech dostane od města a sponzora...
Na pořízení vozidla přispěla částkou 150 tisíc korun také firma sídlící v Říčanech.Na pořízení vozidla přispěla částkou 150 tisíc korun také firma sídlící v Říčanech.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

info.ricany.cz/mesto/denni-stacionar-olga-v-r ..

DPS Senior a stacionář Olga Říčany - Najisto.cz
Poskytování ubytovacích a stravovacích služeb, pečovatelských služeb a dalších doplňkových služeb seniorům - obyvatelům DPS a občanům Říčan. Ověřené kontakty z katalogu firem Najisto.cz.Poskytování ubytovacích a stravovacích služeb, pečovatelských služeb a dalších doplňkových služeb seniorům - obyvatelům DPS a občanům Říčan. Ověřené kontakty z katalogu firem Najisto.cz.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

najisto.centrum.cz/3155096/dum-s-pecovatelsko ..

Denní stacionář Olga Říčany | Umírání.cz
Cesta domů poskytuje odbornou péči umírajícím lidem a jejich blízkým, kteří o ně pečují. Zároveň se snaží přispívat ke společenským a legislativním změnám, které umožní zlepšení péče o umírající lidi v naší zemi.Cesta domů poskytuje odbornou péči umírajícím lidem a jejich blízkým, kteří o ně pečují. Zároveň se snaží přispívat ke společenským a legislativním změnám, které umožní zlepšení péče o umírající lidi v naší zemi.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

umirani.cz/adresar-sluzeb/denni-stacionar-olg ..

DPS Senior a stacionář Olga Říčany, příspěvková organizace...
Podrobnosti o firmě DPS Senior a stacionář Olga Říčany, příspěvková organizace - IČO 63834294 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru…Podrobnosti o firmě DPS Senior a stacionář Olga Říčany, příspěvková organizace - IČO 63834294 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru…
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

podnikatel.cz/rejstrik/dps-senior-a-stacionar ..

DPS Senior a stacionář Olga Říčany, příspěvková organizace...
Služby se poskytují osobám (dále jen klientům) žijícím na území města Říčan a v ostatních 52 obcích spadajících do správního obvodu města Říčany, pokud tyto obce uzavřou s Pečovatelskou službou smlouvu o zajištění pečovatelské služby.Služby se poskytují osobám (dále jen klientům) žijícím na území města Říčan a v ostatních 52 obcích spadajících do správního obvodu města Říčany, pokud tyto obce uzavřou s Pečovatelskou službou smlouvu o zajištění pečovatelské služby.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

docplayer.cz/106154412-Dps-senior-a-stacionar ..

Moya architekti
Soutěžní návrh na Denní stacionář Olga v Říčanech řeší objekt navazující na stávající budovu domova pro seniory. V objektu se nachází hlavně společenské místnosti, kde mohou senioři společně trávit čas.Soutěžní návrh na Denní stacionář Olga v Říčanech řeší objekt navazující na stávající budovu domova pro seniory. V objektu se nachází hlavně společenské místnosti, kde mohou senioři společně trávit čas.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

moyaarchitekti.cz/portfolio/denni-stacionar-r ..

DPS Senior a stacionář Olga Říčany, příspěvková organizace...
Svým klientům nabízíme pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, osobní hygienu, podávání stravy, výchovné, vzdělávací a aktivizační činnosti, tématické programy, výtvarné a další činnosti, ergoterapie.Svým klientům nabízíme pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, osobní hygienu, podávání stravy, výchovné, vzdělávací a aktivizační činnosti, tématické programy, výtvarné a další činnosti, ergoterapie.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

fuzeplus.cz/firmy/dps-senior-a-stacionar-olga ..

Denní stacionář OLGA Říčany - Veřejná zakázka
Získejte nové zákazníky a zvyšte svůj zisk. Nalezněte podobné poptávky jako je poptávka - .Získejte nové zákazníky a zvyšte svůj zisk. Nalezněte podobné poptávky jako je poptávka - .
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

b2bpoptavka.cz/denni-stacionar-olga-ricany/ve ..

Počet záznamů:39
Reklama:

stacionář Olga Říčany
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
EMPTY HTML CACHE AND WRONG SOURCE DATA TOO IN PAGE: HTML PUBLIC "-//IETF//DTD HTML 2.0//EN"> 403 Forbidden

Forbidden

You don't have permission to access /getpage.php on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at pipilotaeu.pipilota.cz Port 80